БУДІВЕЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ

Дизельні генератори

За замовчуванням
За замовчуванням
ціна за зростанням
ціна за спаданням
6
6
12
18
24
30
36

Забезпечення енергією приватних будинків, будівельних майданчиків, офісних приміщень - завдання, з якою прекрасно справляються дизельні генератори. Це надійні джерела електропостачання, використовувані в побутових і промислових цілях. Залежно від потужності і від конструктивних особливостей, обладнання класифікується на два види: портативний і стаціонарне. Під першим варіантом маються на увазі компактні електростанції, потужність яких варіюється в межах 1-10 кВт. Другий варіант - генератори значних розмірів. Їх потужність перевищує 10 кВт.

Сфера застосування дизельних генераторів

Це затребувані товари, в яких вдало поєднується ціна-якість. Дизельний генератор незамінний буквально у всіх сферах діяльності людини. Такий агрегат ідеально підходить в якості резервного джерела живлення в приватних будинках, на дачах. Коли виникають перебої з електрикою, включається генератор. Тому мешканці продовжують застосовувати побутову техніку за призначенням: дивляться телевізор, працюють на комп'ютері, включають мікрохвильову піч і кухонний комбайн.

Дизельні генератори часто використовуються і в промислових цілях. Вони відрізняються значними габаритами і великою потужністю. Агрегати встановлюються на об'єкті. Монтажні роботи проводяться відповідно до технікою безпеки. У деяких випадках використовуються пересувні дизельні електростанції. Тоді обладнання можна транспортувати до місця призначення.

Переваги дизель генераторів від SDMO

Дизельні електростанції - установки, що виробляють електричний струм. Це обладнання, для якого характерні значні переваги:

Де купити дизель генератор

Вибір обладнання великий, тому при здійсненні покупки потрібно звертати увагу на головні технічні характеристики. До них відноситься потужність, спосіб охолодження двигуна, габарити, споживання палива і ємність паливного бака. Не менш важливим є те, яка компанія виготовляє електростанції. Ви можете купити дизельний генератор від SDMO і компанія «Пік Кампані» пропонує вам найбільш вигідні умови.

  • великий моторесурс - агрегати розраховані на тривалу роботу. Вони виготовляються з якісних комплектуючих і сучасних матеріалів. Час роботи обладнання залежить від технічних характеристик і від того, яким двигуном воно укомплектовано. Якщо двигун з рідинним охолодженням, час безперервної роботи електростанції збільшується;
  • універсальність - обладнання використовується там, де відсутнє централізоване електропостачання. Це заміські котеджі, будівельні майданчики, фінансові установи, бази відпочинку, готельні комплекси;
  • практичність - дизельні генератори працюють в широкому температурному діапазоні. Для захисту від впливу кліматичних умов передбачається спеціальний кожух. Такий елемент виконує й іншу функцію: зниження рівня шуму;
  • низькі експлуатаційні витрати - забезпечується економія палива. Участь людини в підтримці роботи пристрою мінімальне;