БУДІВЕЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ
Електричні швонарізники

Електричні швонарізники

За замовчуванням
За замовчуванням
ціна за зростанням
ціна за спаданням
6
6
12
18
24
30
36
підібрати
Швонарізувач електричний СО-349Э
МАХ діаметр диску: 500 мм
Мах глибина різу: 170 мм
Ціна від: 35 800 грн.
детальніше

Електричні швонарізчики в інтернет магазині будівельного обладнання Pikkampani

В інтернет магазині будівельного обладнання Pikkampani ви можете купити електричні швонарізники у Києві та Україні за ціною офіційного постачальника.

Доступні ціни на електричні швонарізники

Ціна на електричні швонарізники в нашому інтернет-магазині є одними з найдоступніших, оскільки ми є офіційними постачальниками надійного будівельного обладнання та техніки в Україні багатьох світових виробників.

Компанія «Пік Кампані» запрошує купити електричний швонарізник за найкращою ціною у Києві та Україні. Наша компанія пропонує електричні швонарізники безпосередньо від провідних світових виробників будівельного обладнання, тому пропонує мінімальну ціну.

Купити електричні швонарізчики у Києві та Україні

В інтернет магазині Pikkampani ви можете купити електричні швонарізчики у Києві з доставкою по Україні: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Запоріжжя, Миколаїв, Кривий Ріг, Маріуполь, Херсон, Чернігів, Полтава, Черкаси, Хмельницький, Чернівці, Житомир, Суми, Рівне, Івано-Франківськ, Кам'янське, Кропивницький, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Ужгород, Бердянськ, Нікополь, Слов'янськ, Бровари, Павлоград.

Призначення електричного швонарізувача

Електричний швонарізник призначений для нарізки канавок та заглиблень, тобто швів, на асфальтному, бетонному покритті, камені. Так як щільність асфальтного покриття нижче, ніж бетон, то одне й те саме обладнання ріже асфальт на більшу глибину. У свою чергу, звичайний неармований бетон прорізається простіше, ніж армований. Все це потрібно врахувати при доборі моделі швонарізувача для Ваших потреб.

Які електричні швонарізачі бувають?

Швонарізчики бувають різних видів. Вони відрізняються продуктивністю, потужністю, габаритами, типом живлення.

Які можна придбати електричні швонарізники в «Пік Кампані»?

Наша фірма пропонує будівельну техніку від провідних світових виробників. У тому числі – фірми «Оскар» Туреччина, «Енар» Іспанія, «НТС» Чехія.

Найпопулярніші моделі електричних швонарізачів «Пік Кампанії»:

  1. Швонарізник СО-349Е - глибина різання до 17 см, двигун HАІР 112 М2 У3 ГОСТ 28330-89, автоматичний стоп-контроль глибини різу, висота регульованої рукоятки, бак води, що знімається.

Більшість моделей мають вбудований бак для води, системи охолодження, можливість підключення до зовнішніх джерел води, антивібраційний каркас. Сучасні моделі електричних швонарізачів мають підвищену стійкість навіть на максимальних оборотах двигуна.

Крім того, у багатьох модифікаціях є можливість зафіксувати потрібну глибину різу в налаштуваннях автоматичного припинення різу, при досягненні потрібної глибини шва. Також у нас Ви завжди можемо придбати витратні матеріали для електричних швонарізників – алмазні диски різних діаметрів.

Сфера застосування електричних швонарізачів

Сьогодні досить складно назвати точну кількість усіх робіт, де може знадобитися нарізувач швів. Ця техніка була розроблена для розрізу дорожнього полотна, реставрації тріщин та нарізки покриттів для комунікаційних каналів. Нині з його допомогою облаштують ландшафти, автомобільні стоянки та навіть злітно-посадкові смуги для літаків. Пристрій легко робить шви заданої глибини в покриттях з асфальту, бетону і є єдиним технічним пристроєм, який успішно використовується для обробки будь-яких неметалевих поверхонь. Однак основною сферою застосування швонарізача залишаються ремонтно-будівельні роботи та обслуговування доріг.

Використання електричних швонарізачів:

  • під час ремонту доріг – нарізка канавок, швів на асфальтному покритті, відкриття старого дорожнього покриття;
  • при будівництві - прорізання канавок, заглиблень під кабельні комунікації в бетоні, швів для майбутніх стиків;
  • при ремонтно-будівельних роботах з демонтажу бетонних, кам'яних елементів споруд, розкриття тунелів інженерних комунікацій;
  • для створення температурних швів;
  • як циркуляційна пилка, пилка-болгарка.

Придбайте сучасне будівельне обладнання у офіційного представника виробників. «Пік Компанії» є офіційним дистриб'ютором провідних брендів на території України. «Пік Компанії» виробляє гарантійне сервісне обслуговування та, на замовлення покупця, післягарантійне обслуговування техніки.