БУДІВЕЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ
Картонна одноразова опалубка колон

Картонна одноразова опалубка колон

За замовчуванням
За замовчуванням
ціна за зростанням
ціна за спаданням
6
6
12
18
24
30
36

Особливості конструкції і переваги опалубки для колон з картону

Опалубка для колон з картону круглого перетину виготовляється з полімерної сировини і паперу, що обвиває його декількома шарами. При цьому папір ламінується і покривається водовідштовхувальним клеєм, що підвищує її зносостійкість, надійність і міцність після процесу затвердіння.

Представлена ​​конструкція здатна повною мірою замінити металеві опалубки з напівтруби і дає можливість зводити колони різних розмірів. Компанія «Пік Кампані» дозволяє купити картонні опалубки для колон за доступною ціною різної висоти і діаметра.

Продукція відрізняється відмінними експлуатаційними та технічними параметрами і має ряд особливих переваг:

Легкість монтажу і демонтажу. Одноразова опалубка для колон з картону за лояльною ціною встановлюється без використання крана та іншої підіймальної техніки. Для її кріплення найчастіше досить двох вінців. Демонтаж відбувається шляхом виймання розпалубної шнура, який вмонтовано в виріб.

Гладкість конструкції. Шляхом відсутності швів колона після зняття гільзи відразу готова до фінішної обробки. Міцність. Внаслідок багатошарових покриттів картон стає максимально жорстким і не втрачає початкову форму навіть під значним вагою бетонного матеріалу.

Гільза для круглих колон завдяки особливому покриттю не вбирає воду і іншу рідину, а значить, повністю зберігає свої якості і форму до кінця будівельного процесу.

Виконати замовлення і купити картонну опалубку для колон можна безпосередньо на сайті компанії «Пік Кампані». Фахівці фірми з радістю дадуть відповідь на всі супутні питання і проконсультують по нюансах монтажу та застосування системи картонної опалубки телефоном.