БУДІВЕЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ
Теплові гармати електричні Master

Теплові гармати електричні Master

За замовчуванням
За замовчуванням
ціна за зростанням
ціна за спаданням
6
6
12
18
24
30
36
підібрати
Теплова електрична гармата Master RS30
Виробник: Польша
Напруга мережі: 380 В
Теплова потужність: 15/30
Потік повітря: 3100 м3/ч
Вага: 38 кг
Ціна від: 32 670 грн.
детальніше
Теплова електрична гармата Master RS40
Виробник: Польша
Напруга мережі: 380 В
Потік повітря: 3100 м3/ч
Теплова потужність: 20/40
Вага: 46 кг
Ціна від: 44 187 грн.
детальніше

 

Теплові гармати електричні Master

Теплова гармата електрична по суті є аналогом побутових обігрівачів, проте має набагато більшу потужність. Теловие вентилятори Master   підходять для обігріву як промислових, так і побутових приміщень. Принцип їх роботи полягає в прогоні повітря з нагріті сталеві Тени. Циркуляцію нагрітого повітря забезпечує вентилятор. Електрична теплова гармата Master миттєво нагрівають повітря в приміщенні.

Теплові гармати електричні можуть працювати в тому числі і від побутової електромережі, що розширює можливості їх використання, тому вони можуть використовуватися і як обігрівачі для дому, квартири, офісу.

Електричні обігрівачі мають ряд переваг. Вони найбільш екологічні, оскільки не випалюють кисень і не забруднюють повітря шкідливими викидами. Крім того, рівень шуму при роботі невисокий. &Nbsp; Другим безсумнівним перевагою є ціна теплової гармати. Вартість електричного обігрівача промислового значно нижче вартості газової або жидкотопливной теплової гармати, а ККД при цьому дорівнює 100%.

Електричні теплові гармати Master мають міцну конструкцію з великим терміном служби, електродвигун захищений від перегріву. Нагрівальні елементи виготовлені з нержавіючої сталі. Обігрівач електрічечкій Master оснащений термостатом, який відключає прилад в разі перегріву, а також кімнатним термостатом. Потужність регулюється перемикачем.

Електрична теплова гармата Master може стати незамінним помічником в обігріві невеликих приміщень – квартир, офісів, промислових об'єктів або гаражів.