БУДІВЕЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ
Вишки-Тури

Вишки-Тури

За замовчуванням
За замовчуванням
ціна за зростанням
ціна за спаданням
6
6
12
18
24
30
36

Експлуатація вишки тури

Для того, щоб проводити різні роботи в будівництві, використовують вишки тури, які можуть бути полегшеними і пересувними. Роботи можуть відбуватися як в приміщенні, так і зовні.

Вишка тура являє собою просторову конструкцію з баштовим типом і плоскими сходами зі ступенями. З паралельних сходів утворюється секція. Для того, щоб конструкція була жорсткою і стійкою, ці секцію з'єднують стяжками. Таким чином, вишка туру будівельна стає більш міцною і надійною. Для того, щоб вишка пересувалася, її оснащують колесами на чотирьох опорах. Також в вишці турі є настили з люком або суцільні. Для того, щоб підвищити стійкість застосовуються стабілізатори.

Вишки мають досить просту конструкцію і легко монтуються, на відміну від характеристик, які мають будівельні ліси. Залежно від того, яка спрямованість ремонтних або будівельних робіт, можна підібрати необхідну модель.

Для того щоб робота була правильною і безпечної потрібно знати деякі умови використання вишки тури. Її можна починати застосовувати тільки якщо всі монтажні роботи будуть виконані. А перед тим, як взяти вишку для роботи, потрібно перевірити:

  • Збирання вузлів
  • Опору вишки на підставі
  • Надійність огорожі для робітників

Потрібно знати також те, що пересувні вишки тури повинні проходити періодичні і планові огляди, як мінімум, раз на місяць.

І наостанок скажемо про заходи безпеки. Установка повинна проводитися строго по вертикалі гвинтовими опорами. Настил повинен бути рівним. Пересувна вишка туру повинна мати стабілізатори.

Виконання умов експлуатації, а також заходів безпеки дозволить зробити роботу ефективною, надійною, і не загрожує робочому персоналу.