БУДІВЕЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ
Матеріали та обладнання для шліфування та полірування

Матеріали та обладнання для шліфування та полірування

За замовчуванням
За замовчуванням
ціна за зростанням
ціна за спаданням
6
6
12
18
24
30
36
підібрати

Каталог пуст

Матеріали і обладнання для шліфування та полірування

Матеріали у вигляді каменів і алмазів для шліфмашин фірми Schwamborn. Правильне рішення купити оригінальні камені і алмази для шліфувальних машин призначені для конкретної моделі техніки. Це збільшить термін служби технічного пристрою, підвищить якість обробки поверхні в процесі шліфування й полірування.

Виробники категорично не рекомендують пристосовувати неоригінальні витратні матеріали під свою шліфувальну техніку, так як це може привести до поломок обладнання та неякісного виконання робіт. Більш того, якщо поломка станеться через неправильну експлуатацію і застосування несумісних комплектуючих, то є ризик втратити право на гарантійне обслуговування шліфувальної техніки.

Які бувають витратні матеріали та обладнання для шліфувальних машин?

В залежності від поставлених завдань, в кожному випадку використовуються різні витратні матеріали та обладнання для шіфмашін. Всі вони поділяються на три загальні групи.

Види витратних матеріалів та обладнання для шіфмашін:

 1. Камені алмазні для шліфування.
 2. Пади для полірування.
 3. Корундові чаші для полірування.

Які можна купити алмазні камені для шліфування?

Отже, які можна купити камені для шліфування для техніки фірми « Швамборн »? Алмазні і природні камені випускаються на металевій зв'язці і відрізняються за кольором. Кожен відтінок кольору означаёт певне призначення алмазного каменю для шліфування.

Види алмазних каменів для шліфування:

 • червоні алмазні камені (Ex-Sc40, Ex-Ssc20 та інші) для стяжки, мокрого бетону;
 • чорні алмазні камені (Ex-Gc20, Ex-Gc40 та інші) для бетону стандартної щільності;
 • жовті алмазні камені (Ex-hc16, Ex-hc80 і інші) для бетону підвищеної міцності;
 • помаранчеві алмазні камені (Ex-Vsf22, Ex-Vsf150 і інші) для полімерних і надміцних бетонованих покриттів;
 • зелений природний камінь (Ex-Sbc40, Ex-Sbc60 і т.д.) для мармурових і мозаїчних покриттів;
 • синій природний камінь (Ex-Sbg40, Ex-Sbg120 і т.д.) для гранітного покриття.

Для кожного типу покриття слід використовувати тільки алмазні камені того кольору, які призначені для зазначеного матеріалу. Використання каменів нижчого класу міцності веде до швидкого стирання витратних матеріалів та низької якості робіт. Використання більш твердих, ніж потрібно, витратних матеріалів може привести до пошкодження покриття.

Які можна купити пади для шліфування та полірування?

Алмазні пади призначені переважно для полірування або чистового шліфування. Вони випускаються на полімерних зв'язках, відрізняються за кольором, формою, малюнком робочої поверхні, профілем перетину. Під кожен тип завдань випускаються певні пади - алмази для полірування.

Види падов для шліфування й полірування:

 1. « Бест поліш »: сухий спосіб роботи з бетону, мокрий спосіб по бетону, мозаїці, мармурі.
 2. « Гібрид » (Лонг лайф): сухий спосіб роботи з бетону, мокрий спосіб по бетону, мозаїці, мармурі.
 3. « Олл грінго »: мокрий спосіб роботи по мармуру, мозаїки, граніту.
 4. « Епокси »: мокрий спосіб роботи по тераццо.
 5. « Люкс »: мокрий спосіб роботи по граніту.

Тут точно так же для кожного типу покриття потрібно використовувати тільки пади-камені для полірування того типу, які призначені для зазначеного матеріалу. Використання не відповідних падов веде або до швидкого стирання витратних матеріалів та низької якості робіт, або до пошкодження покриття.

Корундові чашки для полірування

І, нарешті, в « ПікКампані » можна придбати корундові чашки під шліфувальну техніку Schwamborn. Корунд – це мінерал, кристалічний α оксиди алюмінію (глинозем). Корундові чаші також бувають різних типів, видів, під різні покриття з каменю, бетону, інших матеріалів. Правила використання елементів ті ж, що і у всіх інших випадках. Під кожну різновид покриття потрібно задіяти відповідні по щільності і міцності чаші, щоб якісно виконати полірувальні роботи і не пошкодити підлогу.

Інші витратні матеріали і обладнання для шліфувальних і полірувальних агрегатів

В « ПікКампані » постійно розширюється асортимент, і ви зможете придбати для шліфувальних і полірувальних апаратів багато інших видів витратних матеріалів та обладнання для шліфування й полірування. Це різні кола, наконечники, щітки і « грибки » для шліфування, це пасти, наповнювачі та рідини, які покращують якість обробки поверхні. Також можна придбати « напальчники », термострічки та інші спец, що підвищують комфорт використання шліфувальної техніки, загальну виробничу естетику.

У цих типів витратних матеріалів та обладнання для Шіфовка і полірування теж є своя « спеціалізація » з того чи іншого типу покриття, яку потрібно враховувати при підготовці до робочого процесу. Слід використовувати тільки ту пасту або рідину, яка придатна для обраного типу обробки для досягнення найкращих результатів. В цьому випадку результат, дійсно, буде найкращий, так як виробники витратних матеріалів та обладнання для шліфувально-полировальной техніки використовують суперсучасне сировину та інноваційні технології для розробки і випуску різних видів витратних матеріалів.

Завдяки такому підходу якість витратних матеріалів та обладнання для шіфованія неухильно зростає. Разом з цим зростає якість виконуваних за допомогою шліфувально-полировальной техніки робіт. Саме тому ми рекомендуємо купувати витратні матеріали та обладнання для шіфованія у перевірених постачальників і дистриб'юторів.

Де купити витратні матеріали та обладнання для шіфовальних і полірувальних машин в Києві і Україні?

Оригінальні витратні матеріали та обладнання для шіфовальних і полірувальних машин в Києві продаються в « Пік Кампані » з доставкою по Україні: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Запоріжжя, Миколаїв, Кривий Ріг, Маріуполь, Херсон, Чернігів, Полтава, Черкаси, Хмельницький, Чернівці, Житомир, Суми, Рівне, Івано-Франківськ, Кам'янське, Кропивницький, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Ужгород, Бердянськ, Нікополь, Слов'янськ, Бровари, Павлоград.

Заявки приймаються в телефонному режимі, а також на сайті pikkampani.com.ua через форму зворотного зв'язку. Купуйте оригінальні витратні матеріали та обладнання для вашого типу оснащення підвищуйте його довговічність, продуктивність, якість шліфування та полірування. І, в кінцевому підсумку, покращуйте загальний естетичний вигляд приміщень після закінчення всіх вищевказаних робіт.

Запрошуємо всі будівельні фірми, ремонтні компанії, приватних забудовників скористатися зручним пропозицією від « ПікКампані ». Працюємо з усіма категоріями покупців юридичними особами, фізичними особами, приватними підприємцями. Купуючи в « ПікКампані », ви гарантовано залишитеся задоволені якістю пропонованого товару, вибором, сервісом!