БУДІВЕЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ
Машини стикового зварювання

Машини стикового зварювання

За замовчуванням
За замовчуванням
ціна за зростанням
ціна за спаданням
6
6
12
18
24
30
36
підібрати
Машина контактного стикового зварювання МСО-606
Гарантія: 12 месяцев
Живлення: 380В/50 Гц
MAX діаметр арматури: 10-50 мм
Потужність двигуна: ПВ 50% 100 кВА
Вага: 2520 кг
Виробник: Украина
детальніше

Машини для стикового зварювання

«Пік Кампані» пропонує купити машину стикового зварювання в Києві з високої продуктивності за низькими цінами. Машина для стикового зварювання використовується, щоб зварювати контактні поверхні шляхом розплавлення матеріалу вироби під впливом електроструму. Плавка може бути безперервною або імпульсної. Сила з'єднання збільшується шляхом здавлювання зварювальних частин.

Машина контактного стикового зварювання, в залежності від технічних характеристик, може зварювати сталеві і пластмасові труби, прути, арматурні і інші вироби. Наприклад, «куточки», «трійники», фітинги, фланці. Як правило, система управління процесом заснована на розрахунках часу, необхідного для плавки того чи іншого матеріалу до стану, придатного для з'єднання і скріплення. При правильній підгонці контактних поверхонь закінчення розрахункового часу означає закінчення зварювального процесу і надійне скріплення стикового з'єднання.

Машина стикового зварювання як вибрати?

При виборі агрегатів стикового зварювання потрібно, в першу чергу, враховувати, з якими матеріалами належить працювати, і на які матеріали розрахований той чи інший зразок промислової техніки. Слід використовувати на верстатах тільки ті матеріали, на які він розрахований. Різні модифікації верстатів зварювати низьколеговану і низько вуглецеву сталь, алюміній, інструментальну сталь, інші метали класів AI-AIII.

Також при виборі обладнання слід звернути увагу на його пристрій і функціонал. Наприклад, на наявність гідравлічного приводу, що робить техніку безпечніше і продуктивніше. Крім того, багато модифікації оснащені автоматичним грато знімач, що робить кінцевий вигляд стику після зварювання більш естетичним.

Вибір машин стикового зварювання:

 • продуктивність техніки;
 • матеріали, з якими працює машина;
 • максимальні і мінімальні розміри вироби для зварювання;
 • наявність гідравлічного приводу;
 • наявність гратознімач;
 • наявність автономної системи охолодження.

Останній пункт монтаж автономної системи охолодження застосуємо до багатьох сучасних модифікацій зварювального промислового обладнання. У більшості зразків техніки використовується електронного оснащення на базі «Сіменс», і гідравліка, зібрана з комплектуючих виробництва фірм Bosch і Rexroth.

Такі системи після закінчення зварювання можуть відразу оцінити надійність стику і придатність кінцевого виробу для подальшої експлуатації. Це все підвищує надійність системи і зводить практично до нуля випадки відмови обладнання протягом перших кількох років роботи при дотриманні параметрів режиму, на які розрахована техніка.

Де замовити машину стикового зварювання?

Пропонуємо оформити замовлення на техніку стикового зварювання в нашій фірмі «Пік Кампані». Для зручності замовлення на сайті pikkampani.com.ua передбачена форма зв'язку. Приймаються заявки також телефоном можете скористатися послугою назад дзвінка.

Переваги покупки машин стикового зварювання в «Пік Кампані»:

 • широкий вибір;
 • прямі поставки і ціни виробників;
 • можливі великооптові знижки;
 • гарантія на всю техніку;
 • сервісне післяпродажне обслуговування;
 • зручний формат оплати;
 • за бажанням можлива доставка клієнту;
 • консультативна, технічна підтримка;
 • допомога у виборі зварювальних агрегатів.

Найнадійніші продуктивні машини для стикового зварювання в Києві продаються в «Пік Кампані». При комплексній покупці декількох видів обладнання різного призначення можливі знижки. Пропонуємо скористатися вигідною пропозицією від нашої компанії.