БУДІВЕЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ
Гарантія

Гарантія

Все обладнання супроводжується офіційною гарантією виробників.

Купуючи обладнання, Ви отримуєте гарантовану якість і гарантійний супровід, згідно гарантійного талона.

Гарантійного ремонту, згідно гарантійного талона підлягає все обладнання з електричним, бензиновим, дизельним, або газовим принципом функціонування (харчування). Гарантія не поширюється на витратні частини і деталі.

Детальні умови гарантійного обслуговування, гарантійні і негарантійні випадки, умови зберігання та перевезення устаткування прописані в гарантійному талоні (інструкції по експлуатації).

Гарантійний термін залежить від типу обладнання і вказано на сайті і в Гарантійному талоні.

Термін гарантійного обслуговування (ремонту) визначено Законом України «Про захист прав споживачів» в чотирнадцять днів або за домовленістю Сторін.

Сервісний центр може відмовити в наданні гарантійного ремонту якщо: порушена цілісність гарантійних пломб, наявні механічні пошкодження, які могли викликати вихід обладнання з ладу, порушені правила експлуатації відповідно до інструкції по експлуатації, проведений несанкціонований ремонт сторонніми особами, серійний номер обладнання стертий або він відсутній, а також в інших випадках згідно гарантійного талону на обладнання або інструкції по експлуатації.

Право на повернення або заміну

Умови повернення обладнання регламентуються Законом України «Про захист прав споживачів». Відповідно до Закону поверненню або заміні в 14 денний термін з моменту покупки підлягають все обладнання за таких умов: збережена комплектність обладнання, цілісність упаковки, маркування і ярлики виробника, обладнання нове і не експлуатувалося, збережені всі ярлики і заводське маркування.

Обміну також підлягає обладнання, якщо сервісний центр не може виконати гарантійний ремонт, і за умов наявності письмового висновку Виробника (авторизованого виробником гарантійного сервісного центру) про те, що умови експлуатації обладнання не порушені.