БУДІВЕЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ

Ручні рубочні верстати

За замовчуванням
За замовчуванням
ціна за зростанням
ціна за спаданням
6
6
12
18
24
30
36
підібрати
Портативна установка для різання арматури GMS АС 32
Гарантія: 12 месяцев
MAX діаметр арматури: 32 мм
Живлення: 380 В
Потужність двигуна: 2,2 кВт
Виробник: Турция
Вага: 43
Ціна від: 145 000 грн.
детальніше

«Пік Кампані» пропонує ручний інструмент і ручні рубочний верстати для арматури. Такий інструмент оптимальне рішення для малих обсягів виробництва, приватних будівельних бригад, малих будівельних об'єктів.

Як підібрати ручні верстати для арматури

Ручний інструмент варто брати, якщо передбачається робота з прутами не найбільшого діаметра. Зазвичай такі пристосування можуть рубати і різати арматуру діаметром 19 міліметрів зі сталі класу АIII, до 25 міліметрів зі сталі класу АI / АII. .

Наявність власного ручного портативного обладнання для робіт по рубці металу - це перспективне вкладення для малого будівельного бізнесу, індивідуальних майстрів-ремонтників, просто для домашнього застосування. При малих обсягах робіт, коли терміновість і швидкість - не головне, такий інструмент стане надійним помічником на всіх етапах ремонту і будівництва. Наприклад, для обрізки стирчать арматури.

Де купити річний рубочний інструмент для арматури

Замовити ручні рубочний верстати в Києві рекомендуємо в «Пік Кампані». Так ви гарантуєте собі якість підбору інструменту, автентичність бренду, зручність роботи з металорізальних пристосуванням. До кожного зразка ручної портативної техніки додається інструкція, яка полегшує освоєння і використання інструменту. Замовлення приймаються по телефону (є функція зворотний дзвінок), по електронній пошті, по формі зворотного зв'язку.