БУДІВЕЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ
Сваєнавивочні машини

Сваєнавивочні машини

За замовчуванням
За замовчуванням
ціна за зростанням
ціна за спаданням
6
6
12
18
24
30
36

Сваєнавивальні машини в інтернет магазині будівельного обладнання Pikkampani

В інтернет магазині будівельного обладнання Pikkampani ви можете купити своєрідні навивальні машини в Києві та Україні за ціною офіційного постачальника.

Доступні ціни на свої навивальні машини

Ціни на своїнавивочні машини в нашому інтернет-магазині є одними з найдоступніших, оскільки ми є офіційними постачальниками надійного будівельного обладнання та техніки в Україні багатьох світових виробників. Сваєнавивальна машина - вартість ви можете уточнити у наших консультантів зателефонувавши на будь-який контактний номер компанії або залишивши заявку на сайті. У будь-якому випадку ми гарантуємо ціна своєнавивальної машини вас потішить!

Купити свої навивальні машини і в Києві, Україні

В інтернет магазині Pikkampani ви можете купити свої навивальні машини в Києві з доставкою по Україні: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Запоріжжя, Миколаїв, Кривий Ріг, Маріуполь, Херсон, Чернігів, Полтава, Черкаси, Хмельницький, Чернівці, Житомир, Суми, Рівне, Івано-Франківськ, Кам'янське, Кропивницький, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Ужгород, Бердянськ, Нікополь, Слов'янськ, Бровари, Павлоград.

Сваєнавивальні машини та верстати для виробництва об'ємних каркасів

Інтернет магазин Pikkampani пропонує великий вибір верстатів для виробництва об'ємних каркасів (ваєновивальних машин) прямо від виробника за низькою ціною з гарантією якості. Купити верстат для виробництва об'ємних каркасів (сваєнову машину) дуже просто - просто зателефонуйте нам або залиште заявку на зворотний дзвінок.

Сванававивальна машина

«Пік Кампані» пропонує купити своєнавивальну машину в Києві за доступною ціною. Cваєнавивальна машина це агрегат для виробництва об'ємних арматурних каркасів. За фактом це підстава, як би «скелет» палі, тому до якості таких каркасів висуваються підвищені вимоги. Купуючи обладнання в «Пік Кампані», ви можете бути впевнені у майбутньому як кінцева продукція – об'ємних каркасів паль.

Які свої навивальні машини пропонує «Пік Кампані»

Наша фірма продає техніку відомих світових виробників будівельної техніки. У нашому асортименті техніка провідних німецьких, китайських та російських виробників. Зокрема, брендів Cabr, Pedax та інших.

Види своєнавивальних машин:

 1. Модель МС1 (до 80 виробів за зміну, до 16 м завдовжки);
 2. Модель GLJ-1500 (до півтора метра діаметром);
 3. Модель HL1500B (циліндричний переріз);
 4. Модель HL6-15-12 (циліндричний переріз);
 5. Модель СМ-350-12НТ (можливість випуску каркасів різної форми перерізу);
 6. Pilemaste моделі DF150/1200, DF1000/3000 та інші.

Агрегат Pilemaste призначений для випуску каркасів так званих буронабивних паль. В наявності чотири модифікації даного пристрою. У комплекті до сванавівних машин передбачена стійка перемотування та агрегат контактного зварювання. Більшість агрегатів оснащені автоматизованим керуванням. Системи праванавивки забезпечені модулями управління від «Панасонік», «Міцубісі», «Сіменс».

Сфера застосування своєнавивальних машин

Такого роду техніка купується у двох випадках: для забезпечення власних будівельних потреб та випуску пальових каркасів на продаж. Сучасні машини дозволяють отримувати каркаси круглого, прямокутного, трикутного, трапецієподібного, квадратного перерізу різного призначення: для будівництва будинків, мостів, інших споруд.

Найпотужніші модифікації дозволяють випускати палі довжиною до 24 метрів, діаметром від 15 сантиметрів до 3-х метрів, вагою до 15 тонн, працювати з прутами від 6 до 20 міліметрів. Залежно від вимог можна змінювати крок «навивки» пального каркасу. Автомати мають безліч функцій, але при цьому їх можна освоїти за досить короткий час.

Переваги використання праванавивальних машин

Використання техніки такого роду дозволяє диференційовано підходити до вибору типорозміру паль для різних видів об'єктів, збільшувати міцність готової будівельної конструкції. Тому такі агрегати мають попит у будівельників і на заводах залізобетонних виробів.

Переваги праванавивальних агрегатів:

 • висока продуктивність;
 • можливість випуску великотоннажних конструкцій;
 • можливість варіацій типорозмірів;
 • шаблони для каркасів різних діаметрів та перерізів;
 • робота з різними типами арматури;
 • автоматизоване керування;
 • захист заводських налаштувань;
 • ударостійкий дисплей;
 • високий робочий ресурс;
 • доступна ціна.

Потрібна своєнавивальна машина купити можна у нас в «Пік Кампані». Заявки приймаються по телефону, через форму зворотнього зв'язку, ел/поштою. Надається консультативна підтримка при виборі найбільш відповідного обладнання, допомога у налагодженні та запуску, навчанні персоналу. Гарантується обслуговування, наявність запасних деталей, техпідтримка.

Отже, праванавивальна машина ціна доступна, продуктивність висока, гарантії якості та надійності. Купуйте для забезпечення своїх потреб, а після закінчення будівництва, з урахуванням набутого досвіду, можна буде налагодити виробництво на замовлення. Звертайтеся підберемо найпридатніше обладнання!