БУДІВЕЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ

Вібротрамбовки

За замовчуванням
За замовчуванням
ціна за зростанням
ціна за спаданням
6
6
12
18
24
30
36
підібрати
Вібротрамбовка Masalta EMR70H
Виробник: Китай
Вага: 60 кг
Глибина ущільнення: 60 см
Двигун: Honda GX 160 5.5 (л.с.)
Розмір плити: 330x285 мм
Ціна від: 69 100 грн.
детальніше
Вібротрамбовка ENAR PH 70E H4T
Виробник: іспанія
Глибина ущільнення: 20-40 см
Двигун: Honda GXR120
Розмір плити: 330x280 мм
Вага: 73 кг
Ціна від: 142 000 грн.
детальніше

Вібротрамбовки від «Пік Кампані»

Вібротрамбовка - це вид технічного пристосування для підвищення щільності ґрунту в важкодоступних місцях куди не заїде велика дорожня техніка і де неможливо використовувати віброплити. Також вібротрамбовки задіюються на малих обсягах робіт або при малій площі оброблюваної поверхні - наприклад, при ямковому ремонт дороги.

Відзначимо, що будівельним організаціям купити вібротрамбовки варто, як мінімум, для якісного ущільнення покриття біля стін, опор, вузьких місцях. Ширина вібротрамбовки дозволяє підібратися впритул практично до будь-якого перешкоди. Крім того. Багато модифікації трамбівок забезпечуються знімними насадками. Що дозволяють змінювати площу «захоплення» оброблюваної поверхні.

Вібротрамбувальне оснащення випускається з різними типами двигуна - бензиновим, дизельним, електродвигуном.

Типи вібротрамбовок:

 • Електрична вібротрамбовка.
 • Дизельна вібротрамбовка.
 • Бензинова вібротрамбовка.

Вібротрамбовки традиційно використовуються в приміщеннях, де є доступ до побутової електромережі 220 вольт. Дизельні та бензинові моделі застосовують на відкритих просторах. Чим більше паливний бак - тим на більшу кількість часу «вистачає» трамбування.

Крім того, вібротрамбовки випускаються у вигляді ручного інструменту, керованого безпосередньо людиною, що забезпечує трамбувальні роботи. А є навісні моделі, які кріпляться на екскаватор і управляються оператором екскаваторного пристрою.

Обидва різновиди вібротрамбовок мають досить високу мобільність. Так, навісне обладнання можна задіяти всюди, куди може під'їхати екскаватор. А ручне - всюди, де може пройти пішки людина з інструментом.

Особливості використання різних типів вібротрамбовок

Вибір типу вібротрамбовки залежить від умов її майбутнього використання, а також типу ущільнюваної поверхні. Є моделі з високою амплітудою і малою частотою їх зазвичай використовують для підвищення щільності зв'язкових субстанцій, глина, свіжий бетон і так далі. Є моделі з високою частотою і малою амплітудою - їх залучають на незв'язних поверхнях - наприклад, засипаних піском або щебенем.

Сфера застосування вібротрамбовок:

 • підвищення щільності ґрунту;
 • пресування «підкладки» дорожнього покриття;
 • пресування грунту під фундамент;
 • пресування грунту в важкодоступних місцях;
 • підвищення щільності покриття під стінами, опорами мостів, вузьких отворах, проїздах, дворах;
 • пресування укосів, насипів доріг;
 • утрамбовка грунту в траншеях, тунелях, інших земляних спорудах.

Область застосування вібротрамбовок настільки широка, що дане пристосування давно стало необхідним атрибутом екіпірування всіх будівельних бригад. Однак є і обмеження на сферу використання трамбовок.

Де можна використовувати вібротрамбовки?

Вібротрамбувальне оснащення не можна задіяти для робіт, що проводяться поблизу вибухонебезпечних об'єктів - газосховищ, газових магістралей, місць зберігання ПММ, на хім підприємствах, де безліч легкозаймистих речовин і випарів. Також є правила транспортування трамбовок з бензиновими і дизельними двигунами. При перевезенні вібротрамбовки необхідно складати на бічну сторону - так, щоб заливний отвір паливного бачка розташовувалося зверху, а небезпека витоку залишків палива була мінімальною. Ще один нюанс роботи з трамбовками, оснащеними паливними баками, це обов'язкова щоденна перевірка стану мастила механізмів.

Продаж вібротрамбовок від «Пік Кампані»

Купити вібротрамбовки за низькою ціною в «Пік Кампані». Завжди в наявності інструмент іспанського та китайського виробництва, і асортимент постійно росте тому поспішіть купити вібротрамбовки в Києві.

Найбільш затребувані моделі вібротрамбовок:

 • Enar РН70Е-Н4Т - 650 ударів в хвилину, 200 кв. метрів на годину.
 • Masalta MR68H - 690 ударів в хвилину, 200 кв. метрів на годину.

Всі моделі забезпечені двигуном «Хонда», тому ці трамбування дуже надійні і продуктивні. На всі зразки техніки покладена гарантія виробника, сервісне обслуговування. Після закінчення гарантійного періоду «Пік Кампані» може взяти на регулярне технічне обслуговування весь інструментарій та оснащення, придбане в нашій фірмі. Для цього є необхідна технічна база, налагоджена постава оригінальних запчастин тих, що використовуються заводами-виробниками.

Де продається вібротрамбовка в Києві?

Купити вібротрамбовки обов'язково необхідно тільки в «Пік Кампані», тому що ми провідний в Україні постачальник сучасних будівельних вібротрамбовок. Тільки прямі поставки, без зайвих посередницьких націнок і з гарантійним терміном обслуговування. Потрібна вибротрамбовка - ціна найдоступніша. Купуйте вібротрамбовку в Києві за вигідною ціною - підвищуйте якість і культуру будівництва.