БУДІВЕЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ
Світлові щогли (вежі)

Світлові щогли (вежі)

За замовчуванням
За замовчуванням
ціна за зростанням
ціна за спаданням
6
6
12
18
24
30
36
підібрати

Каталог пуст

Освітлювальні щогли призначені для тимчасового, аварійного освітлення тих місць, де відсутня можливість звичайного освітлення. Найчастіше щогли освітлення застосовують на будівельних майданчиках. Ведення будівельних робіт в дві-три зміни дозволяє будівельникам істотно скорочувати терміни будівництва і збільшувати прибутки. У темний час доби, особливо в осінньо-зимовий період, на будмайданчиках застосовуються різні освітлювальні щогли, ефективність яких повинна бути на висоті, так як від цього залежить безпека і якість робіт.

Традиційним, найбільш зручним і популярним обладнанням для аварійного освітлення будмайданчиків, є пересувні світлові прожекторні щогли. Різноманітність варіантів таких освітлювальних установок на сьогодні дуже багато.

Щогла освітлення з генератором

Щогли освітлення випускаються з вбудованим генератором і без нього. Генератор може бути як бензиновим, так і дизельним. Крім того, останнім часом з'явилися освітлювальні установки, обладнані акумуляторними сонячними батареями, а також можливий гібридний тип харчування: в комплектацію мобільного освітлювального комплексу входять і акумулятор, і електрогенератор. Від потужності генератора залежить тривалість часу автономної роботи аварійної щогли освітлення, а також можливість підключення додаткових електроприладів і інструментів.

Щогла освітлення без генератора

Без генераторна освітлювальна щогла може встановлюватися на триногу або ж кріпитися до автофургонів або контейнера. Прожекторні щогли з вбудованою генераторної установкою - дизельної або бензинової - випускаються, як правило, на невеликих коліщатках або на автопричепі на базі одноосного шасі - в разі потужних масивних моделей.

Освітлювальні щогли на шасі, обладнана гальмами, можна транспортувати по автодорогах загального користування, в іншому випадку транспортування дозволена тільки в межах виробничого майданчика.