БУДІВЕЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ
Фрезерувальні машини

Фрезерувальні машини

За замовчуванням
За замовчуванням
ціна за зростанням
ціна за спаданням
6
6
12
18
24
30
36
підібрати
Машина фрезерувальна СО-410Ш
Ширина обробки: 250 мм
Ціна від: 80 000 грн.
детальніше
Фрезеровальная машина BEF 201
Ширина обробки: 200 мм
Середня продуктивність: 30-45 м2/час
Макс глибина фрезерування: 2 мм
Виробник: Німеччина
Двигун: 2.2 кВт
Маса: 74 кг
Ціна від: 161 430 грн.
детальніше
Фрезеровальная машина BEF 250
Середня продуктивність: 30-45 м2/час
Макс глибина фрезерування: 2 мм
Виробник: Німеччина
Двигун: 2.2 кВт
Маса: 74 кг
Ширина обробки: 250 мм
Ціна від: 248 640 грн.
детальніше
Фрезеровальная машина BEF 320
Виробник: Німеччина
Ширина обробки: 320 мм
Двигун: 11 кВт (Электрический и бензиновый)
Середня продуктивність: 50-100 м2/час
Макс глибина фрезерування: 3-5 мм
Маса: 365 кг
Ціна від: 560 840 грн.
детальніше

Фрезерувальна машина по бетону помітно підвищить продуктивність будівельних робіт, поліпшить якість оброблюваної поверхні в плані придатності для подальших робіт. Така техніка призначена для знімання верхнього як правило, пошкодженого шару поверхні бетону з тим, щоб потім можна було зробити подальше «чистове» вирівнювання шляхом шліфування і монтаж фінішного покриття (паркет, ламінат, лінолеум і так далі).

Також фрезерувальна машина для бетону придатна для обробки асфальтного покриття, тобто знімання верхнього шару пошкодженого потрісканій, стояв дибки асфальту. Через те, що щільність асфальту менше, ніж щільність бетону, то і глибина фрезерування для асфальту буде більше. Зазвичай різниця з глибиною фрезерування по бетону і асфальту становить 1-2 сантиметри. Крім того, ця техніка задіюється, коли покриттю потрібно надати антиковзаючий ефект «шорсткості».

Знімання «шорсткостей» відбувається спеціальними обертовими лопатями. Тиск, що створюється вагою машини, дозволяє забезпечити надійне прилягання лопатей до поверхні і правильний зріз верхнього шару. Переміщається машина традиційним колісним способом швидкість можна регулювати.

Які бувають фрезерувальні машини

Фрезерувальні агрегати відрізняються вагою, потужністю, продуктивністю, шириною захвату оброблюваної поверхні і мінімальною відстанню, на яке машина може «підійти» до стінки при роботі в приміщеннях закритого типу. Агрегати з підвищеною продуктивністю відрізняються великими розмірами, великою вагою і шириною захвату площі обробки. А техніка з середньою швидкістю роботи більше маневрена, легко проходить в дверний проріз.

Фрезерувальні машини в «ПікКампані»:

  1. BEF203 (Schwamborn, Німеччина) до 45 м2/год;
  2. BEF201 (Schwamborn, Німеччина) до 45 м2/год;
  3. BEF250 (Schwamborn, Німеччина) до 45 м2/год;
  4. BEF320 (Schwamborn, Німеччина) до 100 м2/год;
  5. OMF250 (ударно-фрезерувальна Schwamborn, Німеччина) до 30 м2/год.

Крім традиційних вищеописаних варіантів застосування, такі агрегати задіють для видалення інею з доріг і тротуарів, очищення зледенілих поверхонь. Також такими машинами зручно прокладати канавки, жолобки і інші поглиблення. Так, цієї фрезою можна зробити поглиблення під кабель, який чомусь потрібно протягнути саме по землі, а після забетонувати зверху.

Найбільш потужні будівельні агрегати розвивають продуктивність до 100 квадратних метрів обробки на годину. Найпродуктивніші зразки техніки, призначені для дорожнього будівництва, підготовки злітно-посадкових смуг здатні обробляти понад 500 квадратних метрів за годину.

Де придбати фрезерувальні машини

Потрібно фрезерувальна машина в Києві можна придбати таку техніку в «ПікКампані». Наша фірма займається продажами будівельної техніки понад 10 років, тому тут вам завжди допоможуть вибрати оптимальну комплектацію технічного пристрою, що дозволить отримати весь необхідний функціонал і не переплачувати на наявність функцій, які вам не потрібні.

Щоб купити фрезерувальну машину по бетону подайте заявку на pikkampani.com.ua або зателефонуйте за номером. На додачу передбачена послуга зворотний дзвінок. Звертайтеся, як вам зручно у нас ви обов'язково знайдете те фрезерувальні обладнання, яке найбільш повним чином відповідає вашим потребам.