БУДІВЕЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ
Фрезерувальні машини

Фрезерувальні машини

За замовчуванням
За замовчуванням
ціна за зростанням
ціна за спаданням
6
6
12
18
24
30
36
підібрати
Машина фрезерувальна СО-410Ш
Ширина обробки: 250 мм
Ціна від: 80 000 грн.
детальніше
Фрезеровальная машина BEF 201
Ширина обробки: 200 мм
Середня продуктивність: 30-45 м2/час
Макс глибина фрезерування: 2 мм
Виробник: Німеччина
Двигун: 2.2 кВт
Маса: 74 кг
Ціна від: 197 528 грн.
детальніше
Фрезеровальная машина BEF 250
Середня продуктивність: 30-45 м2/час
Макс глибина фрезерування: 2 мм
Виробник: Німеччина
Двигун: 2.2 кВт
Маса: 74 кг
Ширина обробки: 250 мм
Ціна від: 410 049 грн.
детальніше
Фрезеровальная машина BEF 320
Виробник: Німеччина
Ширина обробки: 320 мм
Двигун: 11 кВт (Электрический и бензиновый)
Середня продуктивність: 50-100 м2/час
Макс глибина фрезерування: 3-5 мм
Маса: 365 кг
Ціна від: 750 000 грн.
детальніше

Фрезерувальні машини для бетону та бетонної підлоги в інтернет магазині будівельного обладнання Pikkampani

В інтернет магазині будівельного обладнання Pikkampani ви можете купити фрезерувальні машини для бетону та бетонної підлоги в Києві та Україні за ціною офіційного постачальника.

Доступні ціни на фрезерувальні машини для бетону та бетонної підлоги

Ціни на фрезерувальні машини для бетону та бетонної підлоги в нашому інтернет-магазині є одними з найдоступніших, тому що ми є офіційними постачальниками надійного будівельного обладнання та техніки в Україні багатьох світових виробників.

Купити фрезерувальні машини з бетону в Києві, Україні

В інтернет магазині Pikkampani ви можете купити фрезерувальні машини по бетону у Києві з доставкою по Україні: Київ, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Донецьк, Дніпро, Івано-Франківськ, Харків, Хмельницький, Кропивницький, Херсон, Луганськ, Луцьк, Львів , Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Житомир

Фрезерна машина з бетону

Фрезерувальна машина з бетону та бетонної підлоги помітно підвищить продуктивність будівельних робіт, покращить якість оброблюваної поверхні в плані придатності для подальших робіт. Така техніка призначена для знімання верхнього як правило, пошкодженого шару поверхні бетону для того, щоб потім можна було зробити подальше «чистове» вирівнювання шляхом шліфування та монтаж фінішного покриття (паркет, ламінат, лінолеум тощо).

Також фрезерувальна машина для бетону та бетонної підлоги придатна для обробки асфальтного покриття, тобто знімання верхнього шару пошкодженого розтрісканого асфальту. Так як щільність асфальту менша, ніж щільність бетону, то і глибина фрезерування для асфальту буде більшою. Зазвичай різниця з глибиною фрезерування по бетону та асфальту становить 1-2 сантиметри. Крім того, ця техніка задіяна, коли покриттю потрібно надати антиковзкий ефект «шорсткості».

Знімання «шорсткості» відбувається спеціальними лопатями, що обертаються. Тиск, що створюється вагою машини, дозволяє забезпечити надійне прилягання лопат до поверхні і правильний зріз верхнього шару. Переміщається машина традиційним колісним способом, швидкість можна регулювати.

Які бувають фрезерувальні машини для бетону та бетонної підлоги

Фрезерувальні агрегати для бетону та бетонної підлоги відрізняються вагою, потужністю, продуктивністю, шириною захоплення оброблюваної поверхні та мінімальною відстанню, на яку машина може «підійти» до стінки під час роботи у приміщеннях закритого типу. Агрегати з підвищеною продуктивністю відрізняються великими розмірами, великою вагою та шириною захоплення площі обробки. А техніка із середньою швидкістю роботи більш маневрена, легко проходить у дверний отвір.

Фрезерувальні машини з бетону в «ПікКампані»:

  • BEF203 (Schwamborn, Німеччина) до 45 м2/годину;
  • BEF201 (Schwamborn, Німеччина) до 45 м2/годину;
  • BEF250 (Schwamborn, Німеччина) до 45 м2/годину;
  • BEF320 (Schwamborn, Німеччина) до 100 м2/годину;
  • OMF250 (ударно-фрезерувальна Schwamborn, Німеччина) до 30 м2/година.

Останній варіант це осцильована віброударна система фрезерування. Крім традиційних вищеописаних варіантів застосування, фрезерувальні машини по бетону задіють для видалення льоду з доріг і тротуарів, очищення поверхонь. Також такими машинами зручно прокладати канавки, жолобки та інші заглиблення. Так, цією фрезою можна зробити поглиблення під кабель, який чомусь потрібно протягнути саме по землі, а потім забетонувати зверху.

Найпотужніші будівельні фрезерувальні машини по бетону розвивають продуктивність до 100 квадратних метрів обробки на годину. Найпродуктивніші зразки техніки, призначені для дорожнього будівництва, підготовки злітно-посадкових смуг здатні обробляти понад 500 квадратних метрів за годину.

Де придбати бетонні фрезерувальні машини

Потрібні фрезерувальні машини по бетону в Києві можна придбати таку техніку в «ПікКампані». Наша фірма займається продажем будівельної техніки більше 10 років, тому тут вам завжди допоможуть обрати оптимальну комплектацію технічного пристрою, що дозволить отримати весь необхідний функціонал і не переплачувати на наявність функцій, які вам не потрібні.

Щоб купити фрезерувальну машину по бетону, подайте заявку на pikkampani.com.ua або передзвоніть за телефоном. На додачу передбачено послугу зворотний дзвінок. Звертайтеся, як вам зручно у нас ви обов'язково знайдете те фрезерувальне обладнання, яке найповніше відповідає вашим потребам.