Теплова гармата дизельна Master
Теплова потужність: 30 кВт
Тип палива: дизель
Витрати палива: 2,4 кг/ч
Паливний бак: 17 л
Вага: 16,5 кг
Тип палива: дизель
Теплова потужність: 50 кВт
Витрати палива: 4,0 кг/л
Паливний бак: 38 л
Вага: 22 кг
Теплова потужність: 30 кВт
Тип палива: дизель
Витрати палива: 2,4 кг/ч
Паливний бак: 50 л
Вага: 34.4 кг
Тип палива: дизель
Теплова потужність: 100 кВт
Витрати палива: 8,3 кг/ч
Паливний бак: 68 л
Вага: 41 кг
Тип палива: дизель
Теплова потужність: 50 кВт
Паливний бак: 68 л
Витрати палива: 4,0 кг/ч
Вага: 59 кг
Тип палива: дизель
Паливний бак: 68 л
Вага: 59 кг
Теплова потужність: 80 кВт
Витрати палива: 6,4 кг/ч
Дизельні теплові гармати від Пік Кампані
Дизельна теплова гармата - досить економний варіант для обігріву приміщень, тому що гармата працює на дизельному паливі. Вона має багато схожого з газовими моделями. Дизельне або бензинове паливо забезпечує власне нагрівання повітря, а також є джерелом енергії для запуску вентилятора. Тому такі теплові гармати не потребують у включенні в електромережу.
Уточнимо, що в газових моделях електрику потрібно для запуску вентилятора і функціонування термостата.
Різновиди дизельних теплових гармат:
- Прямого нагріву.
- Непрямого нагрівання.
Кожна з цих різновидів має свої особливості. Ці особливості треба враховувати при виборі дизельного нагрівального обладнання, щоб оптимальним чином використовувати його і не створювати дискомфорт для людей, що знаходяться поруч з таким теплогенератором.
Що таке теплові гармати «прямого нагріву»?
Під прямим способом нагріву мається на увазі пропуск підігрівається повітря безпосередньо через полум'я. Відведення продуктів згоряння в моделях прямого нагріву не передбачений, тобто вихлопні гази циркулюють в тому просторі, де встановлено обладнання. Це не є перешкодою для використання таких теплопушек на відкритому повітрі, на будмайданчику для сушіння бетонних стяжок підлог і фундаменту і нежитлових приміщень.
Що таке теплові гармати «непрямого нагріву»?
У моделях непрямого нагріву, повітря нагрівається від теплообмінника, який, в свою чергу, розжарюється під впливом згоряння дизельного палива. Відпрацьовані гази транспортуються в димохід і видаляються за межі простору, де встановлено таке обладнання. У більшості моделей передбачена можливість нарощування довжини димоходу. Саме цей тип нагрівачів найбільш придатний для закритих приміщень, де знаходяться люди. Але, необхідність димоходу передбачає більш складні роботи з монтажу обмеження в русі.
Дизельні теплові гармати - де застосовуються?
Відзначимо, що гармата теплова дизельна має широку сферу використання. В цілому, вона схожа з використанням теплопушек інших типів - газових і електричних. Але, розповімо докладніше.
Області застосування дизельних теплових гармат:
- для обігріву складських, виробничих приміщень;
- для підігріву повітря на будівництвах, відкритих і закритих майданчиках;
- для підсушування стяжок, фарби, навісних стельових конструкцій;
- для підігріву тепличних і інших ангарів, гаражів;
- для висушування повітря і доведення до нормального рівня вологості.
Як ви пам'ятаєте, в закритих просторах потрібні дизельні тепло пушки непрямого нагріву, оснащені димоходом. При цьому вкрай бажано, щоб приміщення було обладнане вентиляцією. Для просторів open air придатні теплові гармати прямого нагріву.
Як вибрати дизельну гармату?
При виборі дизельного тепло генеруючого агрегату слід, в першу чергу, визначатися з типом нагріву - або прямим, або непрямим. Далі потрібно оцінити обсяги простору для підігріву. Чим більше повітря потрібно нагрівати - тим потужніше пристрій вам знадобиться. Якщо потрібно сушити бетонну стяжку на величезній площі - торговий центр, спорткомплекс, завод, то слід купувати найпотужніші теплопушки.