БУДІВЕЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ
Генератори / Електростанції

Генератори / Електростанції

За замовчуванням
За замовчуванням
ціна за зростанням
ціна за спаданням
6
6
12
18
24
30
36

Електрогенератори від Пік Кампані

Електрогенератор - це обладнання, що перетворює хімічну, механічну або теплову енергію в електричну.

На сьогоднішній день генератор став незамінним помічником не тільки в промисловості, а й у побуті. Генератори для будинку використовують як резервне джерело енергії, або джерело на випадок аварійних відключень і інших нестандартних ситуацій в квартирах, будинках. Електрогенератор може стати джерелом електроенергії на дачі.

Спектр застосування генераторів не обмежується промисловістю або побутовими потребами. Невеликі портативні електростанції можна використовувати і в сфері культури - вони запросто можуть стати джерелом харчування для апаратури на концертах, зйомках.

Генератори SDMO - це надійне обладнання від французького виробника. Концерн SDMO на сьогодні є найбільшим виробником генераторів в Європі. Їхня продукція відповідає всім стандартам якості і може застосовуватися професіоналами, а також підходить для широкого споживання. Якість продукції перевіряється при виробництві на 59 тестових постах, таким чином споживач може бути впевнений в продукції, яку набуває.

Електрогенератори в Києві

Лінійка генераторів, представлених нашою компанією, включає бензиновий генератор (бензогенератор), дизельний генератор (дизель генератор), а також газовий генератор. Також у нас ви можете купити генератор однофазний і двофазний. Електрогенератор SDMO - це в першу чергу висока якість і надійність за вигідною ціною.